Forum o všem.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o všem.
 
Pravidla foraPříjemKouzelnik blogLatest imagesHledatRegistracePřihlášeníBattleon forumRobo0000100 webChatboxMagicforum

 

 Pár mých zážitků ze školy

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitimeThu Dec 10, 2009 9:44 pm

Takže....
Ve škole je to nuda, někdy ale i sranda a průšvihy chybět něsmějí.. [You must be registered and logged in to see this image.] Mě se zrovna nedavno jeden takovej povedl. Ale zopakovat se mi ho nechce nikdy. Měli jsme takhle angličtinu a já jsem řekl při pozdravu: ,,Good morning Mrs cow". Jde tam o to slovo cow, což znamená kráva. Pro neangličtináře jsem řekl ,,Dobrý den paní krávo". Načež mi učitelka dala poznámku a následně třídní učitelka pak i třídní důtku a to mi chtěla dát ředitelskou, prý dala třídní, že je to prý 1. případ.. No, do konce roku bych neměl mít moc poznámek, protože 2 s chování mít nechci. Řekl jsem to jedný učitelce, kterou mám jako učitelku rád, je strašně hodná, skoro všechno dovolí (mě dovolila dojíst svačinu o hodině), no prostě takhle hodnou učitelku - o ní nechci přijít. [You must be registered and logged in to see this image.] Přinesl jsem ji s omluvou kytku (přinutila mě stejně máma Very Happy). Už jsme s tou učitelkou zase skamarádění (snad).

Dál...
Dnes byly třídní schůzky, ale moje rodiče tam nebyli Very Happy Jak jinak, že Very Happy Ale - protože mam účet na facebooku, [You must be registered and logged in to see this image.] psal jsem si s kámošem a on na mě hned vybafnul, že máme průšvih. Já se ptal, co se děje a dozvěděl jsem, že pani učitelka přišla na něco, na co přijít neměla. [You must be registered and logged in to see this image.]
Měli jsme si přečíst knihu "Rajský ostrov", ale skoro nikdo to nečetl, tak jsme si našli na internetu, o čem knížka je. Začínalo to u všech "Dědeček vypráví....." což učitelce asi bylo divný a pak zjistila, že jsme to 3/4 třídy napsala z netu. No, zítra ČJ nemáme, ale v pondělí - p. učitelka se "vetře" k nám i zejtra jak ji znám. Sám jsem na to zvědavej, jak to všechno dopadne, kdyžtak pak dopíšu, co z toho bylo. [You must be registered and logged in to see this image.]

Teď můžete dávat komentáře k tomu, co jsem výše napsal. Nebo jako nové téma můžete něco přidat i vy. No jo, ta naše škola.... Proč se do ní musí chodit 9 let? Plus ještě SŠ a VŠ... Ach jo... No, jsem zvědavej. [You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 11:22 am

Uhh poznámku za Mrs cow ... nepríjemné ale trochu na hlavu... ved si jej to nepovedal po slovensky a nemyslel si to vážne a k tomu ak sa trochu viac povŕtame v angličtine tak oni by to nebrali tak ako my,že "Dobrý deň (vy ste) krava" ale brali by to ako meno,po prípade priezvisko "Dobrý deň pani Cow" ... ale je choré za toto dať poznámku...
Návrat nahoru Goto down
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 3:03 pm

Jsem ččech, tak ve škole mluvim česky Very Happy Máma taky říkala, že je to přehnanný.
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 4:31 pm

Nič si z toho nerob...nezrúti sa svet kvôli jednej Mrs Cow Smile
Návrat nahoru Goto down
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitimeFri Dec 11, 2009 5:36 pm

To sice ne, ale ty učitelé sou pak.... víš co?!Smile
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Sponsored content





Pár mých zážitků ze školy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pár mých zážitků ze školy   Pár mých zážitků ze školy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pár mých zážitků ze školy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum o všem. :: Všeobecné diskuze :: Škola-
Přejdi na: