Forum o všem.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o všem.
 
Pravidla foraPříjemKouzelnik blogLatest imagesHledatRegistracePřihlášeníBattleon forumRobo0000100 webChatboxMagicforum

 

 Všeobecně o foru

Goto down 

Jak se Vám forum www.magiforum.ic.cz líbí?
 Pěkné, jen tak dál! ;)
 No, tak neutrál, jako toto.....
 Fuj, tohle je teda lepší.
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2689274
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Všeobecně o foru Empty
PříspěvekPředmět: Všeobecně o foru   Všeobecně o foru Icon_minitimeFri Oct 23, 2009 9:15 pm

Tak jsem si asi před 3 dny založil forum, které jede na phpBB3. Tedy lepší verzi phpBB. My jedeme na phpBB2, od editboard.com, kde jde jet také na phpBB3, ale to je taková fikce. Forum magicforum.ic.cz, jak jsem už říkal, jede na phpBB3a je to něco jako kouzelnik3467.ic.cz tedy dělá se před ftp. Tudíš se tam dá nainstalovat mnoho a mnoho doplňku, sem se nedá nainstalovat nic. (Možná programátoři by něoc zvládli.) Také nejen, že se tam dá nainstalovat mnoho doplňků, je tam i úplně jiná administrace, více detailní + tam jsou ještě přidané věci. Také se mi líbí, že když nahraju na to forum třeba 10 vzhledů, tak si může každej vybrat, jakej chce používat, nastaví si ho a má. Takže jeden uživatel má třeba vzhled xxx1 aa druhej třeba xxx222. Wink A HLAVNĚ: CELÁ ADMINISTRACE JE V ČEŠTINĚ
Zde malá ukázka z admisnitrace:
(kliknutím zvětšíte)
Všeobecně o foru 4yd09bppgd5fl9t7m2eo_thumb

Zde ukázka admisnitrace tohoto fora k porovnání ve stejném druhy obsahu (tedy "Obecné")
Všeobecně o foru Ma4as4i7p59uhhty2ggw_thumb

Je sice mnohem detailnější, ale zato je to "těžší" se orientovat.
Prosím všechny, aby se registrovali i na tamto 2. forum, protože věřím, že bude jednou velmi dobré, dobrá komunita. A kdyby se nám cokoliv stalo s tímto forem, abysme se mohli včas přestěhovat tam, člověk nikdy neví. Opravdu vřele doporučuju, bude tam toho víc "na hraní".
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
 
Všeobecně o foru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Metal všeobecne

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum o všem. :: Pokec, zábava, debata :: Pokec k sousednímu foru www.magicforum.ic.cz-
Přejdi na: