Forum o všem.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o všem.
 
Pravidla foraPříjemKouzelnik blogLatest imagesHledatRegistracePřihlášeníBattleon forumRobo0000100 webChatboxMagicforum

 

 málem jsem snědl písmenka z kriskrosu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
sirGarfield
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 471
Zlato : 2669753
Karma : 3
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 26

málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Empty
PříspěvekPředmět: málem jsem snědl písmenka z kriskrosu   málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 7:33 pm

tak se mi pŕihodilo že u mé b\l kouzelnik a hrály jsme kriskros a jedli při tom čokoládové lupínky čoky a já si jednou spletl pajtlík a dal jsem sido pusy omylem ty písmenka ze kterých se skládají slova a když jse si to uvédomil tak jsem se málem zbláznil jak se mi to mohlo stát málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_biggrin málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Lol málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Lol málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_sunny
Návrat nahoru Goto down
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: málem jsem snědl písmenka z kriskrosu   málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 7:55 pm

Jo, přesně tak, já taky myslel, že se z Tebe zbláznim Very Happy To bylo tobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Alutom
Člověk - začátečník
Člověk - začátečník
Alutom


Počet příspěvků : 48
Zlato : 2668376
Karma : 1
Datum registrace : 05. 10. 09
Bydliště : planeta Země

málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: málem jsem snědl písmenka z kriskrosu   málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_minitimeMon Oct 19, 2009 8:49 pm

málem jsem snědl písmenka z kriskrosu 534141 tak to je dobrý!
Návrat nahoru Goto down
sirGarfield
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 471
Zlato : 2669753
Karma : 3
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 26

málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: málem jsem snědl písmenka z kriskrosu   málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 6:52 pm

já vim málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_pirat málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Lol málem jsem snědl písmenka z kriskrosu 457642 málem jsem snědl písmenka z kriskrosu 136809
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Empty
PříspěvekPředmět: Re: málem jsem snědl písmenka z kriskrosu   málem jsem snědl písmenka z kriskrosu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
málem jsem snědl písmenka z kriskrosu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ztratil jsem klíče
» Porazil jsem Franka!
» Hádej! Kdo jsem? 1.kolo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum o všem. :: Pokec, zábava, debata :: Zajímavé příběhy ze života-
Přejdi na: