Forum o všem.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o všem.
 
Pravidla foraPříjemKouzelnik blogLatest imagesHledatRegistracePřihlášeníBattleon forumRobo0000100 webChatboxMagicforum

 

 Dievčatá/láska

Goto down 
4 posters

čo chápete pod pojmom "Mať dievča"
 Som rád,že mám niekoho pri sebe
 Mám si s kým užiť
 Teraz som frajer medzi ostatnými
 Využívať ju na svoj prospech
 Mať ju nadovšetko rád,milovať ju a žiť s ňou
 Niečo ako kamarátka,len s ňou trávim viac času
 Nič z výberu
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:46 pm

Dávam to sem preto,pretože určite viete,že niektorý ľudia berú svoje partnerky/frajerky len ako dievčatá ktoré sa im páčia. Nepozerajú aké majú vnútro ale pozerajú na jej zovňajšok. A toto sa mi nepáči. Ak nechcete povedať,čo ste dali nemusíte,ale prosím hlasujte... Dakujem Dievčatá/láska 798854
Návrat nahoru Goto down
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:49 pm

No i to, cos dal ty i ty pod tím, tak nějak oboje Wink
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:54 pm

Kto dá možnosti 2,3,4 tak to pekne oddôvodnite okay? ...
Návrat nahoru Goto down
BetaRider
Okolojdoucí
Okolojdoucí
BetaRider


Počet příspěvků : 9
Zlato : 2666828
Karma : -2
Datum registrace : 07. 10. 09

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 4:14 pm

Davam svoju moznost mat ju rad a dobre si s nou uzit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 6:27 pm

Díki za možnosť...
Návrat nahoru Goto down
kouzelnik
Webmaster
Webmaster
kouzelnik


Počet příspěvků : 833
Zlato : 2696774
Karma : 5
Datum registrace : 04. 10. 09
Věk : 26
Bydliště : Praha 4

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 8:22 pm

Aspon umí betarider i něco jinýho Very Happy nic ve zlým Wink
Návrat nahoru Goto down
http://kouzelnik3467.ic.cz
Alutom
Člověk - začátečník
Člověk - začátečník
Alutom


Počet příspěvků : 48
Zlato : 2668376
Karma : 1
Datum registrace : 05. 10. 09
Bydliště : planeta Země

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 9:23 pm

Já vám to rozebéřu podle svých dosavadních zkušeností Dievčatá/láska Icon_smile:

Som rád, že mám niekoho pri sebe
- no tak každopádně, kdo by nebyl rád. Jen je důležité vědět, co spolu chcete dělat. Na začátku vztahu to problém nebývá, neboť jste zaujati jeden druhým, ale v další fázi se (obvykle) po nás chlapcích chce, abychom vymysleli nějaký program. I přes všude propagovanou emancipaci si většina dívek potrpí na tento tradiční přístup, což je (asi) dobře.
Mám si s kým užiť - To je podobné jako "Využívať ju na svoj prospech", akorát to nezní tak hrubě. Do určité míry, tak 0,0001%, to pravda je... v lásce je vždycky důležitější ten druhý, ne já!
Teraz som frajer medzi ostatnými - pokud to někdo vidí takhle, tak se jedná o přetvářku a kompenzování si pocitu méněcennosti. Pokud vznikají vztahy založené na tomto účelu, obvykle nejsou příliš pevné a brzy zanikají.
Využívať ju na svoj prospech - zřejmě bylo myšleno zneužívat, nevím... každopádně to je zase úplně vedle. Jakmile na to příjde, co nejrychleji se vás zbaví, to mi věřte Dievčatá/láska Icon_wink.
Mať ju nadovšetko rád, milovať ju a žiť s ňou - K tomu bych dodal, že není třeba jen milovat, ale je důležité lásku umět správně sdělit. Dívky myslí jinak, často očekávají různé náznaky a symboly a často netolerují chyby. S oblibou proto říkám, že moje ideální partnerka by měla být tolerantní. Žádnou dostatečně tolerantní a praštěnou, s kterou bych vydržel dýl, jsem zatím nenašel Dievčatá/láska Icon_neutral.
Niečo ako kamarátka, len s ňou trávim viac času - Je vpodstatě jedno, kolik času spolu trávíme, to nějak vyplyne samo. Daleko důležitější je, co k sobě cítíme. Láska je něco jiného než kamarádství, to ví každej, kdo ji prožil.
Nič z výberu - no tak vždycky by se něco našlo, ale jelikož sem chodí i mladší ročníky, tak radši nic Dievčatá/láska Icon_wink.

Jo a moje odpovědi:1,5
Návrat nahoru Goto down
Xyro
Člověk - profesionál
Člověk - profesionál



Počet příspěvků : 330
Zlato : 2663157
Karma : 14
Datum registrace : 07. 10. 09
Věk : 30
Bydliště : Slovensko

Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 3:00 pm

Pekný príspevok aj ked niečo by som pozmenil ale je to fajn Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dievčatá/láska Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dievčatá/láska   Dievčatá/láska Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dievčatá/láska
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Forum o všem. :: Pokec, zábava, debata :: Debata-
Přejdi na: